Друзі,
Чудова новина!
Ми починаємо передзамовлення.
Ви маєте можливість бути першими та отримати супер свіжу та корисну ягоду за оптовими цінами виробника.
— Євгеній Харлан
Другой продукт
Варіанти доставки
Нова Пошта
Звертаємо увагу, що ви купуєте товар, умови зберігання якого передбачають температурний режим від 2 до 10 градусів.
Зі свого боку ми постачаємо свіжу продукцію, яка була зібрана в 70 км від Києва протягом останніх 24 годин, професійно охолоджена та підготовлена до продажу. Але Нова Пошта не може забезпечити температурний режим при транспортуванні, упаковка не є термічною. Повернення товару не передбачено.
Просимо враховувати даний фактор при обранні Нової Пошти в якості перевізника та просимо Вас забирати продукцію одразу, як вона доходить до пункту призначення.
Кур'єром по Києву
Адресна доставка кур'єром здійснюється силами наших кур'єрів або за допомогою сервісу Рокет. Доставку здійснюємо тільки по м. Києву та виключно до під'їзду.
Неділя - вихідний день.
Просимо звернути увагу, що запропонований час доставки є орієнтовним та залежить від багатьох зовнішніх факторів. Ми постачаємо свіжу продукцію, яка була зібрана в 70 км від Києва протягом останніх 24 годин, професійно охолоджена та підготовлена до продажу. Також на час доставки впливає погода та перевантажений трафік столиці.
Дякуємо за розуміння.
Приєднуйся до нас на YouTube
Приєднуйся до нас у FaceBook
Більше фото наших продуктів, відгуки і можливість замовити будь-які продукти в Direct.
Україна за кілька років може стати одним з головних постачальників лохини в ЄС.
Заробітчани: на сезонні роботи в Україну замість Польщі?
ПРО НАС
ФОП Харлан продає власну продукцію та є відокремленим роздрібним підрозділом ТОВ Нікдарія (ТМ iBerry), яке входить в ТОП-5 ягідних господарств та є найбільш інноваційно-розвиненим господарством України. На території понад 160 га основну частину площі займає лохина, також ТОВ Нікдарія на 15 га вирощує зелену спаржу, жимолость, суницю та малину.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ
Починаючи з 2018 року ТОВ Нікдарія щорічно підтверджує сертифікатом GLOBAL GAP відповідність технологічних процесів вирощування міжнародним стандартам якості.
Починаючи з 2019 року ТОВ Нікдарія отримує міжнародний сертифікат G.R.A.S.P., що свідчить про європейський підхід до трудового колективу.
Землі ТОВ Нікдарія, на яких вирощується продукція, є унікальними з точки зору їх природної чистоти та екологічності, адже до появи нашого господарства вони не оброблялись останні 15 років, не були забруднені жодними хімічними сполуками та мали сертифікат Organic Standard!

Контакти
ФОП Харлан Є.А. (TM iBerry)
Адреса виробництва: 12260, Україна, Житомирська обл., Радомишльський р-н, с.Раковичі, вул.Центральна, 36A
Юридична адреса: 03150, Україна, м.Київ, вул. Предславинська, 31\11

evgeniy.kharlan@gmail.com
office@iberry.com.ua
+38099 233 55 11

Click to order
Total: 
Введить ваше імя
Введить ваше призвище
Ваш Email
Ваш телефон
https://grass.iberry.com.ua/oferta
Payment method